Original Nidec D08R-24TH 14B 24V 0.11A 8015 80*80*15mm 3 wire cooling fan
PRPKDFAN
Product information
Description
Original Nidec D08R-24TH 14B 24V 0.11A 8015 80*80*15mm 3 wire cooling fan Read more